ENGLISH         CALL : 021-88852508

 
 
صفحه اصلی خدمات محصولات درباره ما تماس با ما                
تنها پرداز غرب
 

 

طراحی و اجرای سیستم ذخیره سازی اطلاعات

Storage Solution 

 

راه کارهای ذخیره سازی

   شما برای ذخیره و نگهداشت اطلاعات خود از الگوریتم مشخصی پیروی می کنید و یا به فراخور حالتان از فایلها حفاظت می کنید ؟ اگر تاکنون به این مسئله فکر نکرده اید کافیست بدانید متأسفانه اکثر ما نحوه دسته بندی و نقل و انتقال داده های دیجیتالی را بطور صحیح نمی دانیم و هر کدام با توجه به روشی که به ذهنمان می رسد اقدام به جمع آوری داده ها می کنیم . در حالی که بهتر است از روش ها و الگوریتم هایی استفاده کنیم که همواره از سلامت اطلاعات مطمئن باشیم و هیچگاه نگران از دست دادن آنها نباشیم . هر سازمانی با هر زمینه کسب و کار، وابسته به زمان دسترسی داده هایش برای پردازش و تصمیم گیری است.


   سازمان ها در حال حاضر با افزایش سرعت رشد داده ها و بودجه IT و نیروی کاری مواجه اند درحالی که ابزارهای ذخیره سازی آنها توان پاسخگویی به نیازهای فعلی را ندارد. به همین دلیل اکثر سازمان ها به طور مداوم تحت فشار قرار دارند تا سیاست گزاری ذخیره سازی اتخاذ کنند که بتوانند بدون تحمیل هزینه اضافی و با امکانات موجود سازمان به این رشد سریع داده ها پاسخگو باشد . چشم امید مشتریان به سازندگان دستگاه های ذخیره سازی است که نوآوری همچون مجازی سازی سرورها به وجود آورند تا بتوانند از منابع سخت افزاری شان نهایت بهره را ببرند.
   در مورد دستگاه های ذخیره سازی مسئله ضروری تنها جابجایی داده بر روی دیسک بر اساس میزان فعالیت کاری نیست بلکه انجام فرآیند به طور کاملا اتوماتیک و خودمدیریت شده است از طرفی در دسترس بودن داده ها یکی از مواردی است که اکثر ما به آن نیاز داریم و همچنین استفاده روز افزون از نرم افزارهای محیط رایانش ابری و مجازی سازی ما را برآن می دارد تا هرچه بیشتر به نحوه ذخیره سازی و به اشتراک  گذاری فضای ذخیره سازی دقت نماییم .
   حال باید گفت که انتخاب صحیح و کارشناسانه مجموعه قدرتمندی از تجهیزات ذخیره سازی و همچنین به اشتراک گذاری فضای ذخیره سازی  و از همه مهمتر نحوه پیکر بندی آنها ، مهترین رکن در عدم اتلاف منابع مالی و زمانی یک سازمان می باشد.

 

اطلاعات تماس

آدرس شرکت :

تهران خیابان کریمخان زند- خیابان نجات الهی جنوبی(ویلا) نبش خیابان سمیه پلاک 97 طبقه اول واحد چهارم

کدپستی: 1599813116

 
  021 88852508 - 021 88918354
info [at] tanhapardaz [dot] com 

info [at] tpol.ir [dot] com 

کپی‌رایت ©۱۳۹۸ مهندسی تنهاپرداز غرب